Далівці готуються до святкування двохсотріччя з дня народження Тараса Шевченка

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Владимира Даля з нагоди початку десятирічної декади підготовки до святкування двохсотріччя з дня народження Тараса Шевченка провели літературний вечір «Вогонь Шевченківського слова народам іншим передати». Ініціатором виступив клуб знавців і любителів англійської мови «Hi». Студенти спеціальності «Переклад» і «Українська мова» представили глядачам творчість Тараса Шевченка в авторському літературному перекладі на англійський, французький, німецький, польський та інших мовах. Крім того, декламували оригінали відомих творів. «Прекрасну творчість Тараса Шевченко розуміємо тільки ми, оскільки говоримо українською, – розповіла керівник клубу знавців і любителів англійської мови «Hi» Наталія Клімова. – Ми переклали твори різними мовами, щоб вкладеним в них великим Кобзарем глибоким змістом насолоджувалися не тільки українці, але і представники інших країн». Далівці не тільки зробили літературний переклад, але і творчо підійшли до виступу. Багато віршів проспівали та інсценували, до деяких навіть написали музику. Подібний вечір – не перша вдала спроба учасників клубу «Hi». До цього клуб готував концерти, присвячені пам`яті Владимира Висоцького, групи «Бітлз» та інші.