Далівці говорили про інноваційну неформальну освіту за європейський виміром на щорічному Фестивалю думок

Вже за традицією викладачі та співробітники СНУ ім. В. Даля долучаються до обговорення важливих тем на дискусійних локаціях Фестивалю думок. Цьогоріч у партнерстві з Департаментом міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА під час дискусії за темою «Інноваційна неформальна освіта: європейський вимір» говорили про кращі практики молодіжної роботи 2021 року.

Зокрема, про практику проведення Днів кар’єри ЄС в області розповіла фахівчиня відділу міжнародних проєктів та програм, керівниця Інформаційного центру ЄС, Яна Литовка. З презентацією роботи Університетського Центру розвитку кар’єри при СНУ ім. В. Даля виступила деканеса факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля, керівниця Центру, Олена Федорова. На завершення дискусії Яна Литовка разом з головою Студентської Ради, Антоном Севостьяновим презентували діяльність органу студентського самоврядування, його завдання, успішні практики та обговорили перспективи розвитку.

Дискусія відбулась дуже жваво, спікерам вдалось налагодити діалог з аудиторією, отримати тематичні запитання та надати відповіді. У якості слухачів до панельної дискусії долучилися представники учнівської та студентської молоді, викладачі та педагоги, громадські активісти.

Нагадаємо, що Фестиваль думок відбувається у Сєвєродонецьку щовересня. Ідея створити такий фест в Україні належить партнерам Восток SOS з естонської організації Mondo.

Фестиваль організовують Восток SOS та естонська організація MTÜ Mondo за фінансової підтримки Програми США «Development Cooperation Partnership» (DCP), фонду співробітництва у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Естонії та Посольства Естонської Республіки в Україні.

✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!