Далівці-іноземці представили доповіді російською мовою

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля взяли участь у роботі секції російської мови IV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Вивчаємо російську мову – 2013».

Робота секції була організована і проходила на базі кафедри іноземних мов Далівського університету в рамках «Студентської весни». Студенти з Туркменістану, Китаю, Шрі-Ланки, Іраку під керівництвом старших викладачів кафедри Тетяни Міщенко та Тамари Ряннель, а також провідного бібліотекаря Наукової бібліотеки СНУ ім. В. Даля Римми Бакалим підготували наукові доповіді російською мовою, що супроводжувалися відеопрезентаціями. Також далівці прочитали вірші російською мовою.

Студентські роботи були присвячені темі використання назв деяких дерев у російській мові, а також питанням російської культури – фольклору, художньої літератури та живопису. За підсумками роботи секції конференції всі учасники отримали сертифікати.