Далівці – кращі в Україні з програмування

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля проведено І (обласний) етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. У ній взяли участь 37 команд з 5 вишів Луганської області.

Олімпіада проходила на базі кафедри системної інженерії факультету комп’ютерних систем і технологій, а також кафедри математики та інформатики Далівського університету за підтримки постійного партнера – представництва ТОВ «Інфопульс Україна» у м. Луганську. До участі в І етапі були запрошені всі бажаючі команди кожного ВНЗ області, без будь-якого попереднього відбору, як учасники університетської олімпіади. До інтелектуальних змагань долучилися команди СНУ ім. В. Даля, ЛНУ ім. Т. Шевченко, Донбаського державного технічного університету, Сєверодонецького технічного інституту та інституту хімічних технологій СНУ ім. В. Даля. Загальна кількість учасників налічувала близько 150 студентів. Склади команд мали таку структуру: від одного до трьох студентів у команді та тренер, який відповідав за вирішення організаційних питань та координацію робочих нюансів.

Команди СНУ ім. В. Даля одержали впевнену перемогу в першому етапі. Команда «ENU_Inform3» у складі студентів Ганни Гріщенко, Євгена Каранди та Євгена Ктітарєва під керівництвом тренера Сергія Тарасенко посіла перше місце. Далівські команди «ENU_Inform4» та «EUNU_Vnuki_Dalya» поділили між собою друге місце. На третій сходинці опинилися «EUNU_TEAM3D» СНУ ім. В. Даля, «VOID» Донбаського державного технічного університету та «Crustum» ЛНУ ім. Т. Шевченко.

Нагадаємо, що у квітні також буде проведено он-лайн тренування з метою набуття навичок роботи в системі ejudge та відпрацювання організаційних питань, що відбудеться у Східноукраїнському національному університету ім. В. Даля. Бажана присутність всіх команд, які приймуть участь у І етапі Олімпіади.

Підготувала: Ірина Лебедь