Далівці на конференції «Міжнародна безпека у світлі сучасних глобальних викликів» у Литві

Викладачі юридичного факультету СНУ ім. В. Даля пройшли стажування в університетах Литви та взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Міжнародна безпека у світлі сучасних глобальних викликів», яка відбулася на базі Університету Миколаса Ромеріса, м. Вільнюс.

Заступник декана з навчально-методичної роботи, к.ю.н., доцент Л.Котова, завідувач кафедри конституційного права, к.ю.н., доцент Г.Татаренко, доцент кафедри правознавства к.ю.н., доцент Г.Капліна, доцент кафедри правознавства О.Скупінський відвідали Парламент Литви, де відбулася жвава дискусія щодо підготовки до вступу та інтеграції Литви до Європейського Союзу та підведення підсумків конференції, під час яких викладачам юридичного факультету було презентовано книгу з дарчим підписом про Сейм Литви.

Протягом наступних днів було відвідано практичні семінари щодо розвитку інноваційних технологій у сучасних університетах, воркшопи та круглі столи.