Далівці на Олімпіаді з технології машинобудування

Студенти кафедри машинобудування та прикладної механіки факультету інженерії СНУ ім. В. Даля Антон Солом’яний і Олександр Студнік взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з технології машинобудування в Одеському національному університеті.

Далівці отримали сертифікати учасників, студента гр. ММ-151 Антона Солом’яного нагороджено грамотою за оригінальні технологічні рішення.

У межах олімпіади також відбувся конкурс магістерських та бакалаврських робіт «Технологія машинобудування». Дипломом другого ступеня нагороджена магістерська робота випускника кафедри МПМ Віктора Базакуца. Диплому третього ступеня удостоєна бакалаврська робота студентів Сергія Лисиці та Дениса Фіронова.

Науковим керівником робіт є професор кафедри МПМ Олег Кроль, який приймав участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади в якості члена журі та був нагороджений грамотою за активну участь в її роботі.