Print

Далівці на семінарі для викладачів англійської мови в Києві

 

Доцент кафедри германо-романської філології та перекладу Ірина Афоніна, викладач  кафедри германо-романської філології та перекладу Альона Бовт, викладач кафедри іноземних мов та професійної комунікації Наталія Барвіна Інституту міжнародних відносин та начальник відділу міжнародних проектів і програм СНУ ім. В.Даля Олена Середіна взяли участь в навчальному семінарі з питань використання нових методів навчання для теперішніх та потенційних викладачів англійської мови, що беруть участь в освітній програмі English Access Microscholarship Program.

Програма впроваджується неурядовою організацією ‘Project Harmony, Inc.’ (PH International) за підтримки Посольства США в Україні та Державного департаменту США. Семінар проводився за участі фахівців відділу програм з вивчення англійської мови Посольства США Вільяма Вулфа та Сенеки Раян в Американському домі в м. Києві.

Протягом чотирьох яскравих та насичених днів учасники мали змогу ознайомитися з кращим досвідом і методиками проведення занять з англійської мови в лінгвокультурному контексті.

Учасники пізнавали історію та культуру США, знайомилися з американською системою освіти та особливостями життя української діаспори в Сполучених Штатах і вчилися використовувати набуті знання на практиці в навчальному процесі.

Наприкінці семінару до Американського дому завітав аташе з питань вивчення англійської мови Посольства США Джон Сільвер, який подякував усім за активну участь, висловив надію на подальшу плідну роботу, а також вручив сертифікати і корисні методичні матеріали.