Print

Далівці на «Схід-Експо 2019»

 

Студенти СНУ ім. В. Даля Богдан Косогор, Ганна Амеліна, Яна Литовка, Поліна Чала, Анастасія Дробина, Юлія Хрипунова, Анжеліка Сім'яниста, Леонід Сітченко та Альона Бесіда долучилися до організації форуму-події «Схід-Експо 2019», який відбувся у Києві.

«Схід-Експо 2019» спрямований на зміцнення зв’язків між підприємствами Донецької, Луганської та Запорізької областей з рештою України, ЄС та іншими країнами, на створення нових можливостей для партнерства та співпраці. Крім того, захід сприяє розвитку підприємництва серед постраждалого від конфлікту населення на сході України, заохочуючи все більше людей відкривати бізнес, створювати нові робочі місця та допомагати своїм громадам розвиватися.

Центральною подією «Схід-Експо 2019» стала виставка-презентація підприємств зі сходу України, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів та клієнтів з інших регіонів України, країн ЄС та світу і встановлення нових ділових відносин.

Загалом наша команда взяла участь в організації панельних дискусій, презентацій та тематичних секцій, присвячених економічним та інвестиційним перспективам Донецької, Луганської та Запорізької областей.