Далівці на світовій спортивній арені чергового разу прославили ім’я університету

Студентка 4 курси спеціальності «Журналістика» СНУ ім. В. Даля Ольга Бодрухіна стала чемпіонкою світу. Юна, але вже титулована спортсменка привезла в стіни університету чергову нагороду з престижних змагань. На чемпіонаті світу з кікбоксингу, що проходив в Угорщині, у розділі «Євротай» Ольга завоювала головну нагороду у вагової категорії 48 кілограмів.«Без допомоги рідного університету я навряд чи змогла б взяти участь у змаганнях. Я дуже вдячна ректорові професорові Олександру Леонідовичу Голубенку і університету за величезну моральну, психологічну та фінансову допомогу», – відзначила чемпіонка світу Ольга Бодрухіна.У чемпіонаті взяли участь вище 1000 представників 36 країн світу. У фінал разом з Ольгою вийшла спортсменка з Угорщини. За словами переможниці, суперниця була досить серйозно підготовлена. Крім того, з нею працює тренер з Таїланду, – країни-засновниці цього виду спорту. Проте навіть і це не перешкодило студентці-далівчанці здобути перемогу. Наступна сходинка, на яку прагне піднятися Ольга Бодрухіна – перемога в головних змаганнях з тайського боксу на його батьківщині – у Таїланді.