Далівці на Всеукраїнській студентській олімпіаді з міського будівництва та господарства

Студенти ІІІ курсу кафедри будівництва, урбаністики та просторового планування (БУПП) навчально-наукового інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля Олексій Коржов та Антон Бездоля взяли участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади 2018-2019 н.р. зі спеціальності «Міське будівництво та господарство» у секції планування та благоустрою міст, що пройшла у Національному університеті водного господарства та природокористування у м. Рівному.

В олімпіаді брали участь близько 50 студентів з 14 закладів вищої освіти України, які готують спеціалістів у галузі міського будівництва та господарства. У програмі олімпіади була перевірка теоретичних знань та практична частина, яка передбачала проектування групи житлових будинків та надання пропозицій з благоустрою та озеленення території у відповідності з чинними державними будівельними нормами.

У межах олімпіади також проводився Всеукраїнський огляд-конкурс курсових, бакалаврських та магістерських робіт зі спеціальності «Міське будівництво та господарство». Досягнення далівців були відзначені дипломами, сертифікатами та грамотами. Дипломами ІІ ступеня були нагороджені магістерські роботи студентів Олександра Виноградова, Олександра Ямполя та Захара Татарченка, дипломом ІІІ ступеня відзначена курсова робота Олексія Коржова з дисципліни «Планування та благоустрій міст»

Завідувач кафедри БУПП проф. Галина Татарченко та доцент кафедри Наталія Білошицька брали активну участь у роботі журі.

Зліва направо: Антон Бездоля, Галина Татарченко, Наталія Білошицька, Олексій Коржов

У вільний час учасники олімпіади пройшли екскурсією по центральній частині м. Рівного з відвідуванням експозиції «Старе місто» у краєзнавчому музеї та музею бурштину.