Print

Далівці на Всеукраїнських олімпіадах

 

На Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Хімічні технології неорганічних речовин», що проходила у м. Дніпрі, перше місце виборола команда кафедри хімічної інженерії та екології факультету інженерії СНУ ім. В.Даля. Вітаємо студентів Данила Короля, Василя Смалія та Дар’ю Івлеву, а також їхнього керівника – к.т.н., доцента кафедри М.А.Ожередову – з перемогою та бажаємо наступних успіхів.

Данило Король, Марина Ожередова, Дар’я Івлева, Василь Смалій

Студентки тої ж кафедри хімічної інженерії та екології факультету інженерії Каріна Бабкіна, Ірина Савченко та Катерина Кошара взяли участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», який проходив в Одеському державному екологічному університеті.

Каріна Бабкіна

За підсумками ІІ туру олімпіади Каріна Бабкіна посіла ІІІ місце, а Ірина Савченко та Катерина Кошара нагороджені дипломом оргкомітету ІІІ ступеня та грамотою за активну участь та високий рівень підготовки.

Доцент кафедри хімічної інженерії та екології В.І.Мохонько, яка супроводжувала студентів та є членом журі ІІ туру олімпіади, отримала подяку за багаторічну та сумлінну працю у складі журі.