Print

Далівці на зимовій школі урбаністики

 

Студенти 3 курсу кафедри будівництва, урбаністики та просторового планування (БУПП) навчально-наукового інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля Олексій Коржов, Антон Бездоля, Карина Забийворота та завідувач кафедри БУПП Галина Татарченко взяли участь у V зимовій школі урбаністики, що проходила у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова.

Метою школи було проведення комплексного аналізу території колишнього заводу «Серп і молот» по Московському проспекту та прилеглої до заводу території, що складає більше 40 га. На основі аналізу та складених карт існуючої ситуації було проведено творчий мозковий штурм та запропоновано кілька ідей вирішення існуючої проблеми.

Далівці працювали у трьох різних командах під керівництвом досвідчених менторів: Т. Мілаш, Луїджі Фумаро та Торальфа Вайзе. Керівник групи менторів, дипломований інженер-містобудівник, Торальф Вайзе зазначив, що за тиждень студентами було виконано неймовірний обсяг роботи, що зайняв би у одного інженера близько півтора року щоденної праці.

Усі учасники школи урбаністики отримали сертифікати, що засвідчують їх участь у цьому міжнародному проекті. За тиждень перебування на школі урбаністики наші студенти отримали цінний досвід містобудівної роботи, дізналися тонкощів німецького будівельного кодексу та підвищили свій рівень у якості спеціалістів будівельної галузі.