Далівці оцінюють школярів з фінансової грамотності

Представники Центру фінансової грамотності Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, доценти кафедри «Фінанси і банківська справа» Олена Тищенко і Андрій Мартинов виступили в якості компетентного журі у фіналі обласного етапу Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність», що проводився серед учнів 10 класів середньоосвітніх шкіл Луганщини в рамках відзначення Всесвітнього дня заощаджень та місячника «Фінансової грамотності».

Серед учасників були представлені школи міста Сєвєродонецька, с.м.т. Мілове, Станиці Луганської та інші.

Конкурсанти представили на розсуд журі презентації за обраними в порядку жеребкування темами та візитні картки команд.

Цей турнір проводиться з метою підвищення рівня фінансової грамотності серед молоді, виявлення талановитих учнів та формування у молоді інтересу до передових досягнень у галузі фінансово-інформаційних і фінансово-комунікаційних технологій.

Переможці турніру отримають Дипломи І, ІІ, ІІІ ступеня Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, а також Дипломи учасника обласних змагань.