Далівці навчили американських студентів корпоративній відповідальності

Викладачі факультету менеджменту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля в рамках українсько-американського проекту «Консолідація потенціалу неурядових організацій через громадську взаємодію та корпоративну соціальну відповідальність» провели школу-семінар з корпоративної соціальної відповідальності для студентів Чиказької школи професійної психології (США) та студентів-далівців.

«Від імені ректора Далівського університету професора Олександра Голубенка я радий вітати вас в нашому виші, – сказав на відкритті школи-семінару проректор з науково-педагогічної роботи доктор технічних наук, професор Павло Носко. – Ми розуміємо всю важливість проведення подібних заходів і сподіваємося, що і в майбутньому наші наукові зустрічі та співробітництво будуть такими ж корисними і плідними, як  сьогодні».

Декан факультету менеджменту СНУ ім. В. Даля доктор економічних наук, професор Віталій Данич зазначив, що далівські вчені активно займаються проблемами корпоративної соціальної відповідальності протягом кількох років і готові поділитися накопиченими знаннями та досвідом. Також він звернув увагу присутніх на особливу важливість проведення подібних наукових заходів: «Ці зустрічі – безумовно, дуже корисні як для нас самих, далівців, так і для наших американських гостей. Адже, завдяки такій співпраці, ми можемо не тільки вивчити культуру та освітню систему обох країн, не тільки передати нові знання студентам, але й налагодити тісні зв’язки і зміцнити позитивний імідж вишів». З точкою зору Віталія Данича погодилася керівник факультету організаційно-промислової та міжнародної психології Чиказької школи професійної психології професор Марта Лаппін, яка зазначила, що для студентів поїздка в іншу країну – можливість навчитися краще розуміти людей і підвищити свій професійний рівень.

У ході проведення школи-семінару американські та українські студенти обмінялися досвідом та підвищили рівень своїх знань у сфері розвитку корпоративної соціальної відповідальності, а також придбали навички генерації ідей такого розвитку і налагодження міжкультурної співпраці в питаннях менеджменту та організаційної психології.

Нагадаємо, що, крім циклу лекцій та семінарів з корпоративної соціальної відповідальності, програма проекту «Консолідація потенціалу неурядових організацій через громадську взаємодію та корпоративну соціальну відповідальність» включає роботу з грантодавцями, а також серію зустрічей з представниками адміністрацій, організацій і підприємств Києва, Львова та Луганська. Так, зокрема, у рамках проекту американські студенти відвідали Посольство США в Україні (м. Київ), Центр Розвитку корпоративної соціальної відповідальності (м. Київ) та Інститут лідерства та управління при Українському Католицькому Університеті (м. Львів).

Підготувала: Наталія Осичнюк