Далівці обговорили з мером Луганська основні проблеми міста

Студентський актив Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля в рамках проекту «Школа молодих лідерів» зустрівся з Луганським міським головою Сергієм Кравченко.

Щоб поставити запитання меру міста, у Музеї історії та досягнень СНУ ім. В. Даля зібралося близько 40 старшокурсників факультетів менеджменту, природничих наук, математики та інформатики, інноваційної економіки і кібернетики та Інституту праці та соціальних технологій. «У Луганську здійснюється багато проектів, участь в яких може бути цікавою та перспективною для наших студентів, – зазначив, вітаючи учасників зустрічі, ректор Далівського університету професор Олександр Голубенко. – Така робота буде корисною не тільки для іміджу нашого університету, а й для самого міста».  Також Олександр Леонідович підкреслив, що найбільш перспективним напрямком студентської діяльності є наукові та інноваційні розробки.

«Ми хочемо почути від вас відверті, чесні питання, а також критичні зауваження, що стосуються нашої роботи, – зазначив, звертаючись до студентів, Сергій Кравченко. – Адже саме вам, молодому поколінню, жити в нашому місті, будувати його, керувати ним. Тому для нас настільки важливий ваш погляд на проблеми обласного центру».

Найбільше далівців цікавили питання працевлаштування випускників луганських вишів, сфери освіти, кадрового наповнення органів влади, молодіжного житлового кредитування, благоустрою міста, транспортної сфери. Відповідаючи на питання про те, чого чекає міська влада від молоді, Сергій Кравченко відповів, що молоді луганчани повинні прагнути отримати якісну освіту, створити сім’ю та докласти максимум зусиль, щоб змінити життя міста і країни на краще.

За словами Луганського міського голови, зустрічі з далівцями він збирається проводити регулярно. Також Сергій Кравченко планує провести аналогічні заходи і в інших вишах Луганська.