Далівці обрали „Міс університету-2007”

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшов традиційний конкурс „Міс університету-2007”. В ньому взяло участь дванадцять конкурсанток. У складі журі були депутат Луганської міської ради, директор телекомпанії „ІРТА” Роман Ландік, директор коледжу при модельному агентстві „Шарм” Галина Лазаренко, голова профкому студентів університету Ілля Ніколаєнко та інші відомі люди. „Міс університету-2007” стала студентка факультету масових комунікацій Катерина Жидкова. Вона отримала не тільки звання і корону найгарнішої дівчини університету, багато квітів та оплесків, а ще й подарунки від спонсорів конкурсу – безкоштовне навчання в модельному агентстві та підвіску з білого золота з діамантами. Студентка філософського факультету Олена Доценко виграла одразу дві нагороди: „Перша віце-міс” та „Міс глядацьких симпатій ”. Проректор з науково-педагогічної, виховної і соціальної роботи університету професор Галина Щедрова відмітила: „З 2001 року Далівській університет проводить конкурс краси. Це свято весни, краси й таланта. Разом з конкурсом, можна сказати, весна розпочалася по-справжньому.” Конкурс супроводжували виступи ансамблю сучасної пісні „Алегро”, ансамблю „Світанок України”, танцювального колективу „Пульс”, ансамблю бального танцю „Олімп і Я”.