Далівці обрали першу красуню Інституту філософії та психології

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся традиційний конкурс краси «Міс Інституту філософії та психології – 2013» – відбірковий етап на загальноуніверситетський конкурс «Міс університету – 2013». За звання найефектнішої та найкрасивішої  дівчини інституту боролися десять студенток різних курсів.

Щоб завоювати перемогу та отримати корону найкращої дівчини інституту, конкурсанткам потрібно було пройти кілька випробувань. Далівчанки продемонстрували зовнішню красу, впевненість, грацію і чарівність у чотирьох дефіле – «Презентація», «Бонд» (в одязі, стилізованому під костюми спецагентів), «Літо» (у пляжних нарядах) та «Вечірні сукні». В інтелектуальному конкурсі студентки завойовували прихильність журі оригінальним поглядом на життя та відповідали на філософські питання про щастя, кохання, дружбу, красу та взаємини чоловіка і жінки. Крім цього, далівчанки продемонстрували, наскільки вони креативні та талановиті: на творчому конкурсі красуні повинні були самостійно продовжити вірш, відгадати відому пісню по мелодії без слів і показати за допомогою рухів назву певного фільму.

Підтримували конкурсанток і створювали святкову атмосферу в актовій залі СНУ ім. В. Даля яскраві виступи далівців. Ведучий конкурсу Кирило Краснокутський, Наталія Долгальова і «Міс філософського факультету – 2010» Анжеліка Малихіна подарували глядачам пісні, а ансамбль бального танцю університету «Олімп і Я» – танець.

За результатами конкурсу корону і титул «Міс Інституту філософії та психології – 2013» отримала Олеся Соколова, а «Віце-міс Інституту філософії та психології – 2013» – Альона Чернявська.

Також кожна учасниця за рішенням журі здобула перемогу в одній з номінацій. Стрічку «Міс Грація» отримала Альона Чернявська, «Міс Імідж» – Яна Лисиціна, а «Міс Чарівність» – Олеся Соколова. Найбільш оригінальною дівчиною визнали Олену Жолтикову, артистичність Тетяни Шерстобітової принесла їй перемогу у відповідній номінації, а Яна Васіна зачарувала журі своєю посмішкою. Кращою в номінації «Міс Ерудиція» стала Валерія Катасонова, «Міс подіум» – Тетяна Ковальова, а «Міс Елегантність» – Ганна Бондарева. Анастасія Крищенко отримала дві яскраві стрічки – «Міс Фото» та «Міс глядацьких симпатій». Зазначимо, що переможниця останньої номінації обиралася шляхом СМС – голосування.

Підготувала: Наталія Осичнюк