Print

Далівці очищають міста від сміття

 

Студенти, професорсько-викладацький склад і співробітники Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля провели акцію «Чисті міста» з весняного благоустрою та очищення від сміття Луганська, Краснодона та Євпаторії. 

Далівці, як небайдужі жителі міста, в якому живуть, подбали про його чистоту і порядок. «Ми хочемо, щоб наші міста стали чистішими і красивіше, і готові докладати до цього всі свої зусилля, – сказала проректор з науково-педагогічної роботи Галина Щедрова. – Відрадно, що підтримали акцію чистоти не лише далівці в Луганську, але й інших містах».

У Луганську філософський, філологічний, електротехнічний і юридичний факультети облагородили територію, прилеглу до навчальних корпусів університету. Студенти також помили пам’ятники Козаку Луганському у першого корпусу і «Студентам та викладачам Східноукраїнського національного університету, загиблим в роки Другої світової війни» у другого. З усіх 16-ти факультетів близько 200 студентів, не задіяних у навчальному процесі, очистили лісові насадження від побутового сміття в районі 10-ї поліклініки.

А студенти факультету масових комунікацій вимили пам’ятник Володимиру Далю на однойменній вулиці і почистили прилеглу площу. Закінчив прибирання, далівці поповнили свої знання, відвідавши з екскурсією музей знаменитого Козака Луганського. 

Викладачі, співробітники та студенти Краснодонського факультету інженерії та менеджменту СНУ ім. В. Даля взяли участь у прибиранні території міста Краснодона. Їх силами була приведена в порядок прилегла до кварталу Лютикова лісосмуга, було зібрано величезну кількість мішків зі сміттям і битим склом.

В Євпаторійському відділенні Кримського факультету ВНУ ім. В. Даля також охоче взяли участь в акції з благоустрою, озеленення та санітарної очистки Євпаторії. Далівці облагородили територію, прилеглу до навчального корпусу з боку вулиці ім. Тараса Шевченка. Студенти у парку університету висадили декоративні чагарники і квіткову розсаду, зрізали сухостій, облаштували газони, вивезли сміття і пофарбували бордюри. Також євпаторійська далівці у своєму парку відкрили нову арабеску – клумбу складної форми з абстрактною фігурою кота. Арабеска названа «Кіт Вчений» на честь пушкінського героя поеми «Руслан і Людмила».

Підготувала: Наталія Вергуненко