Далівці отримали нагороди у телевізійному конкурсі

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся IV регіональний конкурс телевізійних програм „Світ спорту-2006”. Його проводило Луганське обласне відділення Національного Олімпійського комітету України за узгодженням з Національною Радою України з питань телебачення і радіомовлення. На конкурсі 16 телеорганізаціями було представлено 36 програм. Серед конкурсантів – телекомпанії ЛОТ, ЛКТ, „ІРТА”, регіональні ТРК, а також гості з Тернополя та Херсону. Навчальна студія Далівського університету представила дві передачі. „Нет предела совершенству” – таку назву дала своїй програмі, присвяченій чемпіонці з тайського боксу Ользі Бодрухіній, студентка факультету масових комунікацій Галина Щербак. Її одногрупниця Віра Гриб свою передачу „Команда, без которой нам не жить” присвятила університетському шаховому клубу. Обидві передачі отримали високі оцінки журі і були тепло сприйняті глядачами. За підсумками конкурсу теленарис „Нет предела совершенству” зайняв друге місце, а програма „Команда, без которой нам не жить” перемогла в номінації „За пропаганду фізичної культури, спорту і здорового способу життя”. Галина Щербак і Віра Гриб отримали цінні подарунки і грошову премію, а також призи ректора університету. Диплом лауреата конкурсу вручено учбовій телестудії Далівського університету. Як повідомив прес-аташе Національного Олімпійського Комітету України Іван Бондарчук, котрий брав участь у роботі журі, наступного року НОК планує провести Всеукраїнський конкурс спортивних програм. „Місцем його проведення ми будемо рекомендувати Луганськ і саме – Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. Тут дуже добра матеріально-технічна база, чудове приміщення. А навчальній телестудії може позаздрити будь-який київський вуз”.