Далівці перемогли на Всеукраїнській конференції «Транспорт і логістика»

Студенти і співробітник кафедри організації перевезень і управління на автомобільному транспорті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля стали переможцями на II Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Транспорт і логістика», що пройшла в Донецьку.

Студенти кафедри Павло Макаренко та Віктор Пуха зайняли перше і друге місце відповідно. Вони представили на конференцію роботи, в яких розглянуті проблеми підготовки транспортного обслуговування до Євро-2012. Асистент кафедри Роман Зурін за результатами конференції став першим. Підтримати далівців їздив декан факультету автомобільних комунікацій Олександр Кравченко.

Віктор Пуха підготував доповідь на тему: «Дослідження місця підведення гарячого теплоносія на тепловий стан різних ділянок двигуна». У своїй доповіді він розглянув підготовку двигунів автотранспорту до пуску в холодну пору року.

«Це так званий тепловий акумулятор. Система зручна для зберігання автомобіля поза гаражу при різній температурі», – зазначив Віктор Пуха.

Актуальну для сучасних перевізників тему розглянув на конференції Далівець Павло Макаренко. У своїй роботі «Виявлення, аналіз і усунення втрат при організації вантажів автомобільних перевезень» студент 5-го курсу підняв питання про ведення електронного документознавства в закладі для обліку перевезеного товару.

Згідно із розробкою, пропонується об`єднати дві вже існуючі на території України програми в одну, яка дозволить відстежувати кількість товару та місцезнаходження автомобіля-перевізника. Це програма «Корвет», що контролює проходження товару і його кількість, а також «Скаут» – система стеження за автомобілями.

«При злитті цих двох систем замовник зможе побачити де в даний момент знаходиться його вантаж, а також чи змінилася його кількість. Це допоможе знизити ризик розкрадання вантажу. Однак, на даному етапі впровадження цієї програми важко через ведення деякими компаніями тіньової економіки», – розповів Павло Макаренко.

Підготувала: Тетяна Вауліна