Print

Далівці побували на тренінгу «Базові навички медіації» у Святогірську

 

Здобувачі вищої освіти СНУ ім. В. Даля спеціальностей «Психологія», «Соціальна робота» та «Філологія (переклад)» під керівництвом кандидата психологічних наук, доцента, доцента кафедри психології та соціології Ольги Лосієвської відвідали триденний тренінг «Базові навички медіації» у рамках проекту «Університетські центри медіації» (Displaced Universities Support Ptogram) у м. Святогірськ Донецької області.

Тренінг проведено ГО CICID спільно з Координаційним центром переміщених ВНЗ. Проект реалізується за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

За час тренінгу хлопці та дівчата опанували базові навички основ взаємодії у конфліктній ситуації, визначили конструктивні та деструктивні шляхи вирішення конфліктів. Креативно попрацювали над портретом ефективного медіатора, який буде втілено у життя на базі майбутнього Центру медіації Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. 

У рамках тренінгової програми напрацьовано навички використання асертивної поведінки у вирішенні конфліктів. Під час виконання тренінгових завдань студенти різних спеціальностей сформувалися як команда, яка зможе профілактувати можливі конфлікти на базі рідної Alma Mater та бути ефективними посередниками у вирішенні уже існуючих протиріч.