Далівці подарували свято дітям з обмеженими фізичними можливостями

Студенти філологічного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля взяли активну участь у благодійній акції «Діти-Дітям», присвяченій дню Святого Миколая. Організатором заходу виступила Луганська обласна молодіжна громадська організація інвалідів «Асоціація молодих інвалідів Східного Донбасу – Схід» (ЛОМГО «АМІ-Схід»).

У рамках акції відвідувачі бібліотек та учні й студенти навчальних закладів Луганська збирали та передавали святкові пакунки дітям з з обмеженими фізичними можливостями. Серед далівців до благочинного заходу долучилися студенти філологічного факультету, які підготували значну кількість приємних подарунків для дітей з обмеженими фізичними можливостями та, тим самим, надали їм можливість насолодитися в повній мірі атмосферою свята.

За організацію активної участі студентів в акції ЛОМГО «Амі-Схід» відзначила почесними грамотами декана філологічного факультету СНУ ім. В. Даля Ольгу Крсек і представниць Студентської ради цього ж факультету – Олену Гунченко та Юлію Брайловську. Також громадська організація висловила подяку всьому професорсько-викладацькому складу факультету «За активну участь у благочинній акції до дня Святого Миколая «Діти-Дітям», прояв толерантного ставлення до дітей з обмеженими фізичними можливостями та виховання в юного покоління почуття милосердя та добра».