Print

Далівці подарували заряд бадьорості та весняного настрою на регіональному фестивалі команд з аеробіки

 

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся II відкритий регіональний фестиваль аеробіки, присвячений 91-й річниці з дня народження вишу.

Тринадцять учасників, серед яких студентські збірні університетів, дитячі колективи, представили різні напрямки аеробіки: спортивну, фанк, базову, латиноамериканську та інші. У фестивалі брали участь не лише найкращі команди університету, а й запрошені юні спортсмени міста: дитячий колектив хореографічної студії СШ № 25 «Веселка» з танцювальною композицією «Веснянки»; команда кадетів зі спортивної аеробіки; багаторазові призери Чемпіонатів і Кубків України, учасники міжнародних турнірів – команда Далівського університету з фанк-аеробіки; студентські колективи факультетів управління економікою, прикладної механіки і матеріалознавства, інноваційної економіки і кібернетики, систем рейкових комунікацій, факультету масових комунікацій, збірна команда економічних спеціальностей факультетів менеджменту та фінансового управління. Порадували своїм показовим виступом найменші учасники фестивалю – дитяча група зі спортивної аеробіки. 

З 2009 року фестиваль аеробіки розширив традиційні рамки і вийшов на регіональний рівень. До цього п’ять років він проводився на кафедрі фізичного виховання СНУ ім. В. Даля кожну весну. Брали участь у ньому збірні команди факультетів університету. Тим самим, за такий короткий час проведення фестивалю вдалося залучити велику кількість студентів до заняття цим красивим видом спорту.

«У вищій школі ми даємо знання, які для випускників – путівка в життя, – зазначив, вітаючи учасників фестивалю, ректор ВНУ ім. В. Даля професор Олександр Голубенко. – Але без здорового тіла ці знання не будуть повними, тому перед нами стоїть завдання прищепити студентам, молодому поколінню любов до спорту».

 Фестиваль, як і належить святу краси, здоров’я, грації та спорту, закінчився підбиттям підсумків. Тільки переможців, переможених або суддів не було – всі учасники отримали дипломи, солодкі призи, і, звичайно ж, заряд бадьорості та весняного настрою.

«Суть фестивалю, в принципі, не в змагальній боротьбі, а в демонстрації краси і грації, – розповів завідувач кафедри фізичного виховання СНУ ім. В. Даля Валентин Ляпін. – За вікном все-таки весна, політ душі й думки, тому такий вид спорту завжди піднімає настрій і учасникам, і глядачам». 

 Підготувала: Наталія Вергуненко