Далівці подарують дітям наукове свято

Викладачі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) візьмуть участь у фестивалі популярної науки «Наукові пікніки дітям Донбасу». Вони продемонструють простими способами складні природні явища, закони фізики, хімічні реакції та інші наукові цікавинки.

«Науковий пікнік» – це безкоштовний ярмарок інтерактивної та наочної пропаганди сучасних досягнень науки під відкритим небом. Такий формат прищеплення природничих і гуманітарних знань цікавить всіх, незалежно від рівня освіти, віку та соціального положення. Мета «Наукового пікніка» – підвищувати інтерес юного покоління до якісного здобуття освіти через залучення до науки, а ідея проста – зробити нудні домашні завдання та лабораторні справи яскравими, зрозумілими та незабутніми.

За два роки існування програми вісім українських міст зібрало більше півсотні тисяч відвідувачів «Наукових пікніків». Минулого року близько 16 тисяч глядачів змогли спостерігати та власноруч взяти участь у більше ніж 300 експериментах у подібному заході в Харкові. Слід зазначити, що засновником першого в районних центрах Донбасу свята популяризації науки є Харківське міське громадське об’єднання «Центр розвитку громад», а СНУ ім. В. Даля цього року за власної ініціативи долучився до команди експериментаторів.

Далівські науковці безкоштовно покажуть всім бажаючим чарівний світ хімії, «прапор у пробірці», хімічні водорості, «зубну пасту для слонів», дивні речовини навколо нас, сучасні хімічні технології, пошук джерел електромагнітного випромінювання, експрес-метод визначення якості бензину та дизпалива, експеримент «хто голосніше» та багато іншого. Акція відбудеться 26 квітня з 11:00 до 14:00 у Сєвєродонецьку на площі Перемоги.