Print

Далівці поговорили про кохання і розлуку

 

 У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся вечір поезії «Любов і розлука», організований поетичним клубом університету «Ліра».

У мистецькому заході взяли участь студенти та викладачі кафедри журналістики Навчально-наукового інституту праці та соціальних технологій Далівського університету. Вони прочитали декілька творів любовної лірики російської літератури кількох епох. Зокрема, прозвучали вірші Олександра Пушкіна, Марини Цвєтаєвої, Булата Окуджави, Олександра Вертинського, Лариси Рубальської, Мірри Лохвицької, Анни Ахматової, Зінаїди Гіппіус та інших.

Родзинкою вечора стала невелика театральна сценка, поставлена ​​студентами за мотивами п’єси «Сказ про Федота-стрільця, молодого зухвальця» Леоніда Філатова. Далівці показали глядачам уривок, в якому Цар радиться з Нянькою та Генералом, як йому завоювати дружину Федота-стрільця. Герої вирішують придумати для стрільця кілька завдань, щоб відвернути його увагу від дружини. Однак, як відомо з сюжету твору, їх старання не привели до успіху, а Цар позбувся престолу.