Далівці показали театральні мініатюри на військову тематику

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся конкурс студентських театральних мініатюр. Він був присвячений Дню захисника Вітчизни. Далівці представили на суд глядачів 11 номерів. Серед суддів були заступник декану філологічного факультету Аліса Авдюха, завідувач кафедри практична іноземна мова Володимир Червонецький Далівського університету, викладач режисури у Луганському коледжі культури та мистецтв Світлана Шахно та актор Луганського академічного українського музично-драматичного театру Сергій Ігуменець. Зі сцени лунали уривки з творів Олександра Фадєева «Молода Гвардия», Михайла Шолохова «Они сражались за Родину», Володимира Войновича «Невероятные приключения солдата Чонкина» тощо. Деякі факультеті Далівського університету презентували літературно-музичні композиції: факультет управління – «Афганістан», електротехнічний факультет «Родина – Мать» та інші. Члени журі оцінювали все – оригінальність мініатюри, артистичність виконавців, музичне оформлення, костюми та навіть сценічну культуру. Більше всього їх вразило виконання театральної мініатюри студентами філологічного факультету. Їх «Рядові» (автор твору Олексій Дударев) отримали гран-прі конкурсу. Як нагороду вони отримали китайські маски, що є символом театрального мистецтва.