Далівці-політологи підтвердили свої дослідницькі компетентності

Науковці кафедри політології та міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля доцент Олена Карчевська та аспірант Олександр Кореньков отримали сертифікати за участь у проекті Школи політичної аналітики Національного університету «Києво-Могилянська академія» «Створення та розвиток аналітичних центрів при університетах».

Проект передбачав тренінгову частину та безпосередньо проведення аналітичного дослідження. Результатом проекту стало створення Східноукраїнського центру політичної аналітики, який 28 грудня 2020 року презентував підсумки дослідження на тему «Удосконалення освітніх центрів «Донбас-Україна» в контексті реалізації політики реінтеграції».

Науковці вмотивовані цікавою роботою та впевнені, що опановувати нові знання навіть в умовах карантину корисно і необхідно.