Далівці-політологи провели заходи з популяризації науки

Кафедра політології та міжнародних відносин Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відзначила Всесвітній День науки за мир і розвиток: «Більше досліджень, більше розвитку…» Наукова школа кафедри протягом місяця проводила ряд заходів, присвячених популяризації науки.

Так, студенти спеціальностей «Політологія» та «Міжнародні відносини» провели засідання студентського клубу «Політика: ХХІ століття» на актуальну тему «Глобалізація та розвиток національної держави». Обговорення виявило високу теоретичну підготовку студентів, їхній науковий потенціал та вміння надавати практичні рекомендації щодо розвитку державності.

В режимі он-лайн відбулася IX Всеукраїнська науково-практична конференція «Модернізація політичної системи сучасної України: стан та перспективи розвитку». Вкотре конференція зібрала представників наукової еліти, молодих дослідників та студентів з усієї України.  Найближчим часом вийде друком збірник матеріалів конференції. Слід зазначити, що кафедра політології та міжнародних відносин двічі на рік видає фахове видання «Політологічні записки», де науковці зі всієї України мають змогу опублікувати результати своїх досліджень.

Завершуючи заходи, присвячені Дню науки, у рамках загальноуніверситетського науково-практичного освітнього проекту «ЛАБІРИНТіУМ» викладачі та студенти кафедри політології та міжнародних відносин взяли участь у зустрічі зі старшокласниками, де учні поглибили знання, дізналися цікаві факти з політичної науки, змогли проявити ерудицію в рамках творчих дискусій та отримали позитивні емоції.

«Традиційно осінь присвячується науковим заходам. 10 листопада проголошено ЮНЕСКО Днем науки за мир і розвиток, а з 7 грудня – відмічається тиждень науки і миру. Звісно,  кафедра політології та міжнародних відносин не могла залишится осторонь цих дат і провела низку заходів, – відзначила проректор з науково-педагогічної роботи та гуманізації навчально-виховного процесу університету, професор Галина Щедрова. – Викладачі і студенти з нетерпінням чекають наступних заходів, а науковій школі кафедри політології та міжнародних відносин бажають перемог і наснаги».