Далівці поширюють міжнародні зв’язки

Заступник декана юридичного факультету СНУ ім. В.Даля Любов Котова пройшла стажування «Інновації у вищій освіті: світові тенденції та регіональний досвід» (Україна-Словаччина-Угорщина-Австрія).

У період стажування було відвідано вищі навчальні заклади Словаччини, зокрема, Університет П.Й.Шафарика і Технічний університет в м.Кошице, Центрально-Європейський університет (м. Скалиця).

Також вона побувала у найдавнішому європейському університеті – Віденському (Австрія), де викладання німецькою мовою ведеться для 90 000 студентів.

За результатами стажування була укладена Угода про міжнародне співробітництво між Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля та Академічним співтовариством Михайла Балудянського в м.Кошице (Словаччина).