Далівці посіли перше місце в конкурсі «Особистість року – 2010»

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля брали участь у конкурсі «LEO 2010 – Особистість року». Університетський народний ансамбль сучасного спортивного танцю «Пульс» пройшов у фінал і посів перше місце в номінації «Балет року». Захід проводився у концерт-холі «Colosseum».

“LEO 2010 – Особистість року” – молодіжний конкурс, який проводиться під егідою міської ради та виділяє кращих молодих обдарувань міста Луганськ. Брати участь у будь-якій номінації мають право тільки ті, кому до 30-ти. Голосування проходило у три етапи. Перший етап полягав у тому, що на сайті «ВКонтакте» визначалися номінанти (12 осіб). Другий етап включав у себе живе голосування в першому півфіналі, на якому були показані виступи та ролики про кожного з номінантів. З 12-ти претендентів кількістю голосів залу було обрано по 6 фіналістів в кожній номінації (всього їх було 17). У третьому етапі голосування проводилося на сайті конкурсу, переможці в ньому нагороджувалися на Церемонії Вручення премії ЛЕО 2010.

У фінал з номінації «Балет року» пройшло чотири колективи – «Парадиз» від ЛНАУ, «Force» від ЛНУ ім. Т. Шевченка, «Пульс» від СНУ ім. В. Даля та номер повітряної гімнастики. У півфіналі ансамбль «Пульс» виступив з номером військової тематики – «Армія».

«Танцювали 19 осіб. На нас були футболки кольору хакі, майки з емблемами «Пульс», рвані джинси і кросівки. Ми все-таки спортивний колектив, тому вирішили взяти щось з хопу », – говорить керівник ансамблю Яна Дудник.

До фіналу хлопці готувалися три тижні з ранку до пізнього вечора, залишалися після тренувань і прогоняли номер ще кілька разів. Раз на тиждень проводилися репетиції в концерт-холі. У фіналі було подано інший номер – «Моделі» (9 осіб). Колектив вирішив поставити танець з такою назвою, тому що в «Colosseum» окрім сцени був подіум, зроблений для інших учасників. Костюми для фінального танцю учасники ансамблю придумували самі, як і для півфіналу. Допомогу у підготовці надав, звичайно, Далівський університет. «Я задоволена цим заходом, тому що такого масштабу захід в Луганську проводиться вперше. Організатори зібрали весь бомонд міста. Конкурс тривав близько трьох годин, – ділиться враженнями Яна. – У нас завдяки цій перемозі весь лютий і березень розписані».

Підготувала: Альона Ізваріна