Далівці посіли призові місця на першій on-line олімпіаді з програмування

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася IІI регіональна відкрита студентська олімпіада з програмування «OPEN-PROGRAMMING 2012». У ній взяли участь 25 команд з чотирьох ВНЗ Луганської області.
Олімпіада проходила на базі факультету математики та інформатики Далівського університету за підтримки постійного партнера факультету представництва ТОВ «Інфопульс Україна» у м. Луганську. Вперше турнір відбувався в режимі on-line, що дало змогу значно розширити кількість учасників та поліпшити умови проведення. Команди мали змогу зареєструватися та взяти участь у змаганні в режимі віддаленого доступу. До такого формату долучилися представники СНУ ім. В. Даля, Луганського національного університету ім. Т. Шевченка, Інституту хімічних технологій СНУ ім. В. Даля (м. Рубіжне) та Донбаського державного технічного університету. Метою проведення «OPEN-PROGRAMMING 2012» було створення умов для підвищення рівня знань і оцінки підготовки студентів в області прикладного програмування.
Склади команд мали таку структуру: від одного до трьох студентів у команді та тренер, який відповідав за вирішення організаційних питань та координацію робочих нюансів. Для проведення змагань була використана система управління змаганнями e-judgе. Кожній команді було надане ім’я і пароль доступу до системи judgе. Для вирішення завдань кожна з команд мала можливість скористатися однією з наступних мов програмування і середовищ відповідно: Мова Pascal (компілятор fpc), Мова С++ (компілятор gcc), Мова Java, JDK, середовища Eclipse, NetBeans, компілятор javac.exe. Змагання проводилися в один тур, який тривав 5 годин. Під час змагань всі команди вирішували однаковий набір задач.
Високий рівень знань та ерудованості виявили студенти СНУ ім. В. Даля, які посіли призові місця в трійці. Друге місце в інтелектуальній боротьбі завоювала команда «win32», а почесне трете місце дісталося командам Далівського університету «Vnuki_solo» та «Біт і байт».

Підготувала : Ірина Лебедь