Далівці посіли призові місця на шаховому фестивалі

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля успішно виступили на Міжнародному шаховому фестивалі «Луганська весна – 2007». Студент механічного факультету Михайло Костромін посів ІІ місце. Студент факультету математики й інформатики Станіслав Пивоварцев – на ІІІ місці. Досягнення переможців відзначені грамотами. «Особливо хочеться відзначити Михайла Костроміна, – говорить майстер ФІДЕ Олександр Коваленко. – Він постійно перебуває в лідируючій групі, виконав норму міжнародного майстра. Несподіваним для мене став успіх Станіслава Пивоварцева. Такий гідний виступ, безсумнівно, нагорода за працю хлопців». Студенты-далівці посіли також 5-і (Петро Коробок), 6-і (Максим Кугатов) і 8-і (Михайло Сошників) місця на шаховому турнірі. Хлопці займаються в шаховому клубі Далівського університету. Керує шахістами Олександр Коваленко.