Далівці поспілкувалися зі школярами в режимі on-line стосовно вступу до університету

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів в режимі on-line. Інтернет-міст був проведений за участю учнів Кремінської ЗОШ №2 та деканів факультетів і завідуючих кафедрами вишу.

Школярі висловили бажання поспілкуватися за визначеними напрямками підготовки, тому до бесіди були запрошені представники лише деяких факультетів та кафедр. Вони розповіли учням про особливості навчального та виховного процесу, організацію громадського самоврядування, дозвілля студентів, спортивні та культурні заходи.

З боку університету в інтернет-конференції взяли участь декан факультету менеджменту, доктор економічних наук, професор Віталій Даніч; декан факультету математики та інформатики, к.т.н., доцент Юрій Стативка; декан факультету управління економікою, к.е.н., доцент Марина Мельник; декан фінансового факультету, к.е.н., доцент Олександр Розмислов; завідуючий кафедрою системної інженерії факультету комп’ютерних наук і технологій, д.т.н. професор Віталій Ульшин; завідуючий кафедрою соціології факультету масових комунікацій, доктор соціологічних наук, професор Борис Нагорний; заступник декана факультету інноваційної економіки і кібернетики, к.т.н., доцент Антон Велігура; заступник завідуючого кафедрою комп’ютерних наук факультету комп’ютерних наук і технологій,  к.т.н., доцент Андрій Колєсніков; старший викладач кафедри маркетингу факультету інноваційної економіки і кібернетики Дмитро Сорочан.

Андрій Колєсніков як заступник відповідального секретаря приймальної комісії СНУ ім. В. Даля розповів про особливості приймальної кампанії 2011 року, льготи, напрями підготовки, вартість навчання та можливості вступу до університету. Після виступів представників університету, учні задавали питання. Їх хвилювали відповіді про міжнародні програми; необхідні сертифікати для вступу на комп’ютерні, економічні напрями, менеджмент, соціальну роботу; порядок проведення конкурсу, оригінали сертифікатів; про досліджувані дисципліни; додаткові можливості для студентів; працевлаштування після закінчення ВНЗ тощо.

Інтернет-конференція відбулась завдяки зусиллям доцента Едуарда Жарікова, декана факультету математики та інформатики Юрія Стативки, викладача кафедри прикладної математики Миколи Кліпакова, директора Кремінської ЗОШ №2 Миколи Новицького, вчителя інформатики Кремінської ЗОШ №2 Юрія Гашкова.

Слід зазначити, що це вже не перше спілкування між школярами та представниками університету в режимі on-line. У 2008 році відбувся інтернет-міст між учнями Старобільської ЗОШ №2 та студентами факультету комп`ютерних наук.

Підготувала: Наталія Вергуненко