Далівці повернулися з Києва з золотою медаллю

За результатами X ювілейної Міжнародної виставки навчальних закладів „Сучасна освіта в Україні – 2007” Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля нагороджено золотою медаллю у номінації „Модернізація вищої освіти в контексті вимог Болонської конвенції”. Це вже не перша золота нагорода для університету на цій виставці. Валерій Дядічев, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та інформаційних технологій СНУ ім. В.Даля так прокоментував результати виставки: „Такої високої оцінки університет здобув завдяки використанню у навчальному процесі сучасних наукових розробок, упровадженню прогресивних форм організації навчально-виховного процесу, системному упровадженню сучасних засобів навчання, розробці та використанню авторських навчально-методичних комп’ютерних технологій. Окрім золотої нагороди Далівський університет удостоєний почесним званням „Лідер сучасної освіти” за багаторічну науково-педагогічну діяльність по інноваційному розвитку освіти України”. Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля отримав диплом „За високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу”. А ректора університету Олександра Голубенка відзначено подякою „За плідну організаторську роботу по інноваційному розвитку освіти України”. Почесними грамотами „За вагомий творчий внесок у розвиток національної системи освіти” нагороджено усіх проректорів університету. Серед них: Михайло Смирний, перший проректор, доктор технічних наук, професор; Валерій Дядічев, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та інформаційних технологій СНУ ім. В.Даля; Галина Щедрова, проректор з науково-педагогічної, соціальної і виховної роботи; Юрій Осенін, проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор; Ірина Бузько, проректор з науково-педагогічної роботи, доктор економічних наук, професор; Євген Шапран, проректор з економіки та науково-технічного забезпечення, кандидат технічних наук, доцент університету. „За особистий творчий внесок в удосконалення процесу навчання і виховання молоді” почесними дипломами нагороджені науковці Далівського університету: Валерій Дядічев, Володимир Краснопольський, Наталія Калиненко, Марина Макаренко, Денис Вєрьовка, Султан Рамазанов та Олександр Серебряков.