Далівці представили креативну настільну та комп’ютерну гру на тренінгу з інновацій

Університетська команда «Інноваційна молодь» Факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки у складі студентів Андрія Захарченка (група ЖУР-18д), Олександри Ганускової, Анастасії Карпенко (група СР-19д) та Максима Лєбєдя (група ПС-19д) на чолі з деканессою Альоною Федоровою відвідали триденний курс у місті Святогірськ «Idea. Action. Innovation –  Ідея. Дія. Інновація».

У рамках проєкту «Банк Інновацій» були відібрані та запрошені до навчання автори найкращих ідей проєктів. Далівці пройшли перший відбірковий тур  міжнародного ґранту Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН. Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Здобувачі вищої освіти були залучені до активної програми тренерів: ігри, руханки, роботи в командах. Позитивними моментами заходу також стали нові знайомства та обмін досвідом.

Команда СНУ ім. В. Даля поїхала з конкретною метою втілити у життя свій проєкт – настільну та комп'ютерну гру «Без обмежень. Special is my professional», яка допоможе визначитися з професією, вдосконалити себе в ній, надасть можливість ширше мислити.

Цільовою аудиторією його є люди від 14 до 23 років. За допомогою гри особа може визначитися зі своєю майбутньою діяльністю, виявити свої нахили у тій чи іншій професії. Гра розподіляється за напрямками освіти: гуманітарний, технічний, творчий, спортивний і це далеко не все.

Усі учасники отримали неймовірні емоції і цінний досвід. Позитивні відгуки про проєкт надихнули далівців  покращити напрацювання та успішно реалізувати свій проєкт у майбутньому.

✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!