Далівці презентували нове регіональне радіо

Випускниця Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Вікторія Луганська виграла грант на реалізацію власного проекту. Так, у Сєвєродонецьку відбулося офіційне відкриття першого інтернет-радіо в Луганській області «Без меж».

Назва нового радіо, за словами Вікторії Луганської, пов’язана з безмежними можливостями інтернету, в якому воно буде функціонувати. Вікторія стала програмним директором радіостанції. Команда «Без меж» складається як з колишніх студентів СНУ ім. В. Даля – Вікторії Луганської та Марини Семенчук, так і тих, хто ще навчається – Антона Ліфарєва, Юрія Мельника, Юрія Чумака та Анастасії Волкової. До речі, взяти участь у створені нового якісного продукту погодилися студенти не тільки Навчально-наукового інституту праці та соціальних технологій, але й студенти Інституту машинознавства та електромеханіки, а також Інституту комп’ютерних систем та інформаційних технологій.

На радіо можна почути багато цікавого, зокрема дізнатися новини не тільки світового масштабу, але й регіональні та всеукраїнські, долучитися до новин культури та поринути у світ кіберспорту.