Далівці продовжують розвивати лідерський потенціал

Команда Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля успішно пройшла третій етап з підготовки майбутніх лідерів в межах програми розвитку лідерства вищої освіти України. Організатори заходу, що відбувався в Києві, – Британська Рада в партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України та Фундацією лідерства вищої освіти (Велика Британія).

Тренінги спрямовані на підтримку майбутніх лідерів в контексті розуміння численних змін, яких працівники зазнають на роботі. А також, як ці зміни впливають на людей та як лідери можуть підтримувати інших, реагуючи на зміни. Частиною попередньої підготовки команди було узгодити та розробити презентацію моделі лідерства в часи змін із рекомендаціями і прикладами того, як ця модель може працювати на практиці на користь закладів вищої освіти. Також учасники пройшли попереднє діагностичне опитування на визначення рівня психологічної стійкості.

Протягом двох днів команди університетів-учасників представили і обговорили різні моделі лідерства та планування дій в контексті змін; порівняли плановані та екстрені підходи; проаналізували вплив змін на окремих працівників і колектив в цілому, а також що можуть зробити лідери для підтримки колег у часи змін; здійснили оцінювання власних навичок і якостей, що сприятимуть реалізації ефективного лідерства в часи змін; досліджували власну стресостійкість, розробили план покращення навичок роботи в стресових умовах, проаналізували власну установу в контексті культури підтримки добробуту працівників.

20161107fl_module_3_photo_064

20161107fl_module_3_photo_205