Далівці продовжують традицію студентських будівельних загонів

Цього літа студенти Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля продовжують больш ніж сорокарічну традицію праці у будівельних загонах. З 1 липня студенти працюють у дитячих оздоровчих таборах на посадах вожатих, Dj’їв тощо. Загалом, на Південному березі Криму у п’яти таборах знаходяться 75 студентів-далівців. Працюють вони з дітьми з проблемних сімей та сиротами. Зважаючи на це, перед поїздкою студенти пройшли навчання, де їх ознайомили з правилами роботи з проблемними дітьми. «Ми ведемо свій родовід від тих студентів і викладачів, які створювали перші студентські будівельні загони, – говорить проректор університету з науково-педагогічної, виховної і соціальної роботі професор, доктор політичних наук Галина Щедрова. – І ми пишаємося тим, що ці традиції, підтримані нашим інтелектом і нашою працею, живуть і розвиваються». Працюють далівці цього літа й у Луганській області. У двох дитячих таборах біля двадцяти вожатих-студентів. Близько 300 далівців цього року працюють в університетських будівельних загонах. Вони приводять до ладу територію університету, проводять будівельні роботи у корпусах. Традиційно за кількістю загонів лідирують факультети математики й інформатики та природничих наук. Робота продовжиться до кінця літа. „За останні роки спостерігається зростання інтересу студентів до подібної праці, – зазначив голова студентської проспілки СНУ ім. В.Даля Ілля Ніколаєнко. – Перші загони у нашому університеті були створені ще у 1963 році. Такий великий час іх існування підтвержує їх необхідність як для студентів, так і для країни”.