Далівці пройшли школу студентських активістів

Більше 30 представників студентського самоврядування Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля взяли участь у серії тренінгів у рамках Школи студентського активіста/активістки (на тему «Розвиток органів студентського самоврядування як запорука успішності країни»). Захід було проведено Громадською організацією «Східноукраїнська асоціація з захисту прав студентів» спільно зі Студентською радою СНУ імені В. Даля за сприяння керівництва університету.

У ході заходу студенти отримали знання з наступних тематик: нормативно-правове забезпечення діяльності органів студентського самоврядування в закладах вищої освіти; вибіркові дисципліни, їхня роль у навчальному процесі; корупція у закладах вищої освіти, успішні антикорупційні кампанії студентів; реєстрація органу студентського самоврядування як громадської організації: плюси, мінуси, проблеми та можливості; фандрейзинг для органів студентського самоврядування як можливість залучення додаткових коштів; проєктний дизайн.

Модератором виступив Едуард Романченко – голова громадської організації «Східноукраїнська асоціація з захисту прав студентів», член комітету вищої освіти Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України, голова Студентської виборчої комісії СНУ імені В. Даля (2018-2019 рр.), випускник 2020 року факультету інженерії (спеціальність 184 «Гірництво») СНУ імені В. Даля.

Під час проведення тренінгів також відбулося обговорення актуальних проблем студентського самоврядування з його представниками.

За результатами заходу студенти набули практичних умінь та навичок, які допоможуть їм у майбутньому розвивати діяльність студентського самоврядування в університеті.

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!