Далівці провели лінгвістичний практикум для луганських школярів

Учасники Євроклубу «Сузір`я» кафедри іноземних мов Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля в рамках програми «Вища школа – школярам» провели зі школярами лінгвокраїнознавчі зустріч «Назустріч Різдва».

Студенти-далівці, учні середніх шкіл та коледжу мистецтв зустрілися з іноземними гостями, яких запросили викладачі кафедри іноземних мов Світлана Степковська і Дарина Степаненко. Американці Вайомінг Маккензі, Керолайн Маккензі, Сьюзан Еткінсон, канадець Кері Ланс Левіт та нігерієць Осарумен розповіли про культуру США, Канади та Африки. У свою чергу, іноземні гості дізналися про культуру і традиції святкування Різдва в Україні. Спілкування відбувалося англійською мовою, що стало доброю мовною практикою для луганчан.

Слід зазначити, що Євроклуб «Сузір`я» ініціював програму «Вища школа-школярам» більше трьох років тому. Протягом цього часу студенти та викладачі Далівського університету проводили для школярів Луганська лексичні практикуми німецькою, англійською і французькою мовами, організовували пізнавальні краєзнавчі та загальноосвітні проекти, водили школярів в університетські музей, комп`ютерний клас та бібліотеку.

Результатом багаторічної плідної роботи між університетом та Луганської середньою загальноосвітньою школою № 39 став підписаний договір, який передбачає співробітництво в галузі освіти і науки в інтересах забезпечення безперервності та наступності шкільної і вузівської освіти.

Підготувала: Наталія Вергуненко