Print

Далівці провели мультикультурний «Караоке на квадраті»

 

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля провели культурно-розважальний вечір «Караоке на квадраті» в гуртожитку № 5 університету.

Поряд з українськими студентами-далівцями, активними учасниками стали іноземні студенти з Нігерії, Бангладеш, Росії, які проживають у гуртожитку. Програма свята включала себе авторське виконання студентами національних пісень і танців, а також конкурси, вікторини. Всі учасники-переможці ігор отримали пам’ятні призи.

Студентський мультикультурний вечір «Караоке на квадраті» із задоволенням відвідали запрошені заступники деканів факультету управління економікою Максим Курілов, факультету фінансового управління Андрій Мартинов, факультету інноваційної економіки і кібернетики Антон Велігура, факультету менеджменту Олександр Бугаєвський, а також заступник директора студентського містечка Микола Демченко.

Нагадаємо, що в гуртожитку № 5 СНУ ім. В. Даля проживає близько 500 студентів університету, які навчаються на факультетах управління, фінансово-економічному та масових комунікацій. У цьому, як і в багатьох інших гуртожитках, студенти вже традиційно організовують веселі тематичні та святкові заходи, наприклад конкурс на приготування кращої страви та інші.