Далівці провели семінар у Центрі психосоціальної адаптації

У Центрі психосоціальної адаптації (м. Сєвєродонецьк) в рамках проекту «Психосоціальна підтримка та супровід постраждалих в результаті конфлікту в Україні», який реалізує психологічна кризова служба України за підтримкою Мальтійскої служби допомоги в Україні та Міністерства іноземних справ Німеччини (Malteser International), пройшов семінар «Діти та гроші: запитання психологу».

За запрошенням Центру семінар провели провідні доценти кафедри практичної психології та соціальної роботи факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В.Даля Ольга Мітічкіна та Ольга Задорожна.

На семінарі батьками було отримано кваліфіковані відповіді на питання: «Як контролювати витрату кишенькових грошей? Як попередити дитячі крадіжки? Як розвивати фінансову самостійність дитини?» та ін.

Семінар одержав позитивні відгуки учасників та організаторів конференції.