Далівці провели Всеукраїнський Олімпійський урок

В рамках святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні вже 12-й рік поспіль проводяться Всеукраїнський Олімпійський урок та Олімпійський тиждень. Студенти і викладачі СНУ ім. В.Даля традиційно взяли участь в акції, яка проводиться Міністерством освіти і науки спільно з Національним олімпійським комітетом України.

Захід відкрив викладач кафедри здоров’я людини та фізичного виховання СНУ ім. В. Даля Михайло Хатіпов. Він привітав присутніх зі святом і розповів про спортивне життя університету, про досягнення наших спортсменів-земляків, особливо відзначивши першого українського олімпійського чемпіона з Луганської області байдарочника Миколу Чижинова з Лисичанська, та побажав студентам вести здоровий спосіб життя і активно займатися спортом.

Михайло Олександрович також представив титулованих гостей заходу, з кожним з яких він знайомий особисто. Привітати студентів-далівців прийшли неодноразові переможці та призери міжнародних і національних змагань – Пархоменко Сергій, Селіхова Катерина і Прибильський Євген. Випускник нашого університету пауерліфтингист Сергій Пархоменко  поділився досвідом участі у світовому чемпіонаті в Пльзені, де він в 2010 році завоював золоту(за вправу з жиму штанги лежачи) і дві бронзові медалі(за присідання зі штангою і за сумою триборства), виконавши норматив майстра спорту міжнародного класу.

1

Про свої спортивні висоти розповіли каратисти Селіхова Катерина і Прибильський Євген. Хоча численні нагороди, що висіли у них на грудях, могли це сказати за них. В березні цього року в Києві на національній першості з карате сєвєродончани в різних категоріях змогли взяти золото, срібло і бронзу. Женя та Катя, які в цьому році перейшли на 4 курс, поділилися, як їм вдається поєднувати навчання і заняття спортом.

5-1

Старший викладач кафедри здоров'я людини та фізичного виховання Наталія Кривобогова привітала гостей букетом квітів та побажала подальших успіхів у спорті.

15

З усіма учасниками свята Михайло Хатіпов провів показову розминку.

13

3