Далівці прожили «Один день із життя ТОПового студента»

Студентська команда «Далівці» навчально-наукового інституту економіки і управління СНУ ім. В. Даля разом з доцентами кафедри фінансів і банківської справи Оленою Тищенко та Володимиром Тищенком взяли участь у Всеукраїнському квесті «Один день із життя ТОПового студента», організованому Приватбанком.

Захід проводився у межах «Всеукраїнського тижня фінансів-2019», метою якого є підвищення фінансової грамотності серед українців.

Студенти змогли ознайомитися з інноваційними продуктами банку, можливостями проходження онлайн-практики та використання Приватботів для пошуку необхідної інформації.

Наша команда впоралася з усіма завданнями і набрала максимальні 100 балів за рекордні 19 хвилин. Це найкращий результат по Луганській та Донецькій областям.

Вітаємо студентів-далівців із впевненою перемогою!