Далівці приймають поздоровлення з Днем знань

Напередодні нового навчального року народний депутат України, радник Міністра освіти і науки, молоді та спорту з кадрових питань Сергій Баранов-Мохорт привітав увесь науково-педагогічний колектив Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, першокурсників та їх батьків з Днем знань та посвяти у студенти.

Сергій Миколайович побажав міцного здоров’я, впевненості у власних силах ті відвертого прагнення до нових звершень.

«Дорогі першокурсники, батьки і викладачі! Щиро вітаю вас із цим визначним днем – Першовереснем! Ви вступаєте у чудовий світ творчого пошуку, пізнання наукових таємниць. Бажаю кожному з вас досягти своєї мети та реалізувати її в майбутньому.

Нехай підґрунтям щасливого життя, успішного навчання та професійної діяльності будуть міцне здоров’я, натхненна думка й щирі почуття.

Зичу професорсько-викладацькому складу плідної роботи, витримки й терпіння, нових наукових ступенів і наукових знань.

Нехай родинна злагода, добробут і здоров’я усіх членів вашої родини забезпечать ваш душевний спокій і гарний настрій, а вірні друзі сприяють звершенням і ім’я розквіту України».