Далівці прийняли участь в акції «Схід читає»

Студенти спеціальностей «Середня освіта. Українська мова та література» і «Журналістика» долучилися до акції «Схід читає», ініційованої Сергієм Жаданом у тісній співпраці з Українським інститутом книги. Це намагання привернути молодь до бібліотек, зробити бібліотеки місцем живого спілкування з книгою, а не просто місцем їхнього зберігання.

Відомі сучасні письменники Сергій Жадан, Галина Крук та Олег Короташ створили неймовірну творчу атмосферу: порадували гостей живим авторським читанням власних поезій, творчими задумами, розкрили лабораторію творчості, провели годину живого спілкування з аудиторією, дали слушні поради.

Студенти усвідомили необхідність постійно навчатися чогось нового, ніколи не зупинятися на досягнутому (Сергій Жадан); творити, критично оцінювати створене, не поспішати оприлюднювати результати своєї творчості, постійно самовдосконалюватися (Галина Крук); вчити іноземні мови, особливо англійську, іспанську, китайську, щоб бути мобільними й затребуваними у цьому швидко змінюваному світі (Олег Короташ).

За підтримки гостей заходу – представників Благодійного фонду «Карітас Сєвєродонецьк», була досягнута домовленість з Сергієм Жаданом про проведення в нашому університеті у квітні для студентів-філологів лекції з українського футуризму за матеріалами дисертаційного дослідження письменника. За освітою Жадан  – вчитель української мови та літератури, закінчив Харківський університет імені Г.Сковороди.