Далівці прийняли участь в олімпіаді з транспортних технологій

Старший викладач кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті Євген Медведєв та студенти Сергій Кравченко (група ОПЗТ-17дм), Олексій Блезнюк (група ТЛ-441) та Анна Грачова (група ТЛ-251) представили СНУ ім. В. Даля у ІІ-му турі студентської олімпіади «Організація перевезень і управління на транспорті» за спеціальністю 275 «Транспортні технології (за видами)», який пройшов на базі Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.

Студенти відвідали Національний центр аерокосмічної освіти молоді імені О. М. Макарова та сучасне підприємство «Інтерпайп Сталь».

За підсумками олімпіади Олексій Блезнюк був нагороджений грамотою за високий рівень знань з дисципліни «Логістика».