Далівці привітали дітей зі школи-інтернату

Представники Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля привітали з наступаючими новорічними святами вихованців Сєвєродонецької обласної загальноосвітньої школи-інтернату.

Діти приготували гостям виставу «Новорічна казка». Далівці, у свою чергу, вручили їм солодкі подарунки та побажали миру, виконання бажань, а коли виростуть, поповнити ряди чудових студентів СНУ ім. В. Даля.

Директор Сєверодонецької школи-інтернату Олена Левостаєва подякувала всім присутнім благодійникам за подарунки і допомогу, яку вони надавали протягом року. Після вистави директор провела для гостей екскурсію закладом. Вона показала відновлений музей, який постраждав під час бойових дій.

Слід зазначити, що далівці давно співпрацюють із Сєвєродонецькою обласною школою-інтернатом і допомагають її вихованцям необхідними канцелярськими та іншими речами. А на День Святого Миколая діти теж не залишилися без солодких подарунків від студентів та викладачів СНУ ім. В.Даля.