Далівці привітали колег у відеороликах

Напередодні Новорічних свят за ініціативою Профспілки викладачів та співробітників СНУ ім. В. Даля відбувся творчий конкурс відео-поздоровлень між структурними підрозділами  університету «Привітай з Новим 2021 роком своїх колег».

На конкурс було подано 6 відеороликів від: факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки; факультету інженерії (кафедра машинобудування та прикладної механіки); юридичного факультету; навчально-наукового інституту міжнародних відносин; навчально-наукового інституту економіки і управління (два відео поздоровлення від інституту і кафедри економіки та підприємництва).

У відео-поздоровленні колективи структурних підрозділів  університету побажали своїм колегам напередодні Новорічних свят: позитивних вражень, творчого натхнення, вірних рішень в подоланні найскладніших задач, ентузіазму і оптимізму в Новому 2021 році.

Переможцем у цьому конкурсі став навчально-науковий інститут економіки і управління, який представив два відео-поздоровлення.

Усіх учасників Профсоюз викладачів та співробітників СНУ ім. В. Даля нагородив цінними подарунками. Переглянути самі відео-поздоровлення можна тут.