Далівці привітали ветеранів – захисників Вітчизни

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулось святкування дня Захисника Вітчизни.  Кожного року 23 лютого університет вітає та вшановує всіх, хто має відношення до цього високого звання – звання захисника Вітчизни.

Захід відбувся в музеї «Історії та досягнень» СНУ ім. В. Даля. Присутніх гостей привітали ректорат, викладачі університету та студентство.

«Наш університет має багато традицій. У роки великої вітчизняної війни пішли на фронт більш ніж 150 співробітників нашого вузу. І однією з багатьох традицій є вшанування мужності та відданості тих, хто відстояв, захистив Україну у воєнні роки, – сказала в  привітальному слові проректор з науково-педагогічної роботи Галина Щедрова. – Наша ветеранська організація є однією з найбільших у місті та області. Але її членів, на жаль, залишилось близько 35 осіб. Тому весь наш педагогічний колектив та студенти університету бажають вам здоров’я в сім’ях, миру та успіхів, наснаги, сили та любові».

З великим задоволенням та безмежною повагою гостей вечора привітав підполковник в запасі, ветеран озброєних сил, голова ветеранської організації СНУ ім. В. Даля  Олександр Котлов: «У той час ми зробили те, що треба було зробити. Університет пам’ятає, що ми захищали країну для молоді, і я сподіваюсь, що     вони будуть такими ж патріотами».

Завідувач кафедри військової підготовки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, полковник Ігор Стороженко теж поздоровив гостей: «Радянська країна брала участь у всіх війнах, які були за останні 100 років. Перемогти ворога може єдиний народ! Сьогодні вітаємо всіх, хто захищав та захищає нашу країну і місто. Бажаю вам, дорогі ветерани, щоб ваші пенсії піднімалися тільки вгору і щоб прожили красиве життя. Ви завжди виховували юнацтво, тому молодим захисникам я бажаю мирного неба над головою».

Ветеранів привітали лауреат міжнародних та Всеукраїнських конкурсів естрадних виконавців – Анжела Малуша з піснею «Господа-мужики»; чоловічий секстет народного ансамблю козачої пісні «Вольниця» під керівництвом Віталія Драчова з піснями «По горам карпатським» та «Ви козачки, козачки»;  соліст народного ансамблю сучасної естрадної пісні «Світанок України» – Сергій Санжаревський з піснею «Господа офицеры»; студентка факультету управління економікою – Олександра Бабенко з піснею «Поднимись над суетой».

Зустріч закінчилась урочистим врученням квітів гостям свята.  Колектив університету від усього серця побажав кожному представникові сильної статі незламної волі, родинної злагоди, бадьорості духу та звершення всіх мрій і побажань.

Підготувала: Альона Ізваріна